top of page
web - 1400x600.png

KDE MŮŽEŠ OCHUTNAT NÁŠ CATERING?

Během letní sezóny zaměřujeme svůj fokus na svatby a společenské události.
 
Mimo akce, na kterých se s námi můžeš domluvit, připravujeme catering v těchto letních resortech:

STODOLA PLÁSTOVICE

Plánujete svatbu na poslední chvíli?

Pokud je termín 28.9.2024 pro Vás jako stvořený, máme pro Vás výbornou zprávu.

Tento den Vám poskytneme slevu 20 000 Kč na pronájem tohoto jedinečného prostoru, který Vám společně s cateringem Berry Food zajistí nádherné prožití už tak výjimečného dne.

Stodola Plástovice je unikátní venkovní lokalita, která harmonicky spojuje rustikální kouzlo s moderními prvky.  Tento prostor nabízí ideální zázemí jak pro svatební obřady a hostiny ale i různé společenské akce.

Svatební obřad lze uspořádat v několika malebných zákoutích areálu, včetně prostorného ovocného sadu. Slavnostní hostiny se konají v moderně zrekonstruované stodole, kde tisíce světélek vytvářejí kouzelnou romantickou atmosféru, díky které se budete cítit jako ve snu.

 

Stodola je uzpůsobena na slavnostní tabuli, nebo i raut a disponuje vlastním kompletním vybavením, barem i dostatkem místa pro hudbu a večerní tanec.

 

Svou útulností Vás překvapí i naše pokoje pro hosty s kapacitou až 32 lůžek. Řekněte nám své ANO.

ALOHA BAR HLUBOKÁ NAD VLTAVOU

Pozornost snoubenců si právem získávají nové nevšední prostory Aloha baru na Hluboké.

Letní, až přímořská atmosféra s nedalekou pláží na břehu řeky. Bar nabízí až 300 zastřešených míst k sezení. Od formálního posezení pod beduínským stanem až po ležérní relaxační lehátka položená na jemném bílém písku.

Novomanželé se mohou projet člunem s výhledem na romantický zámek Hluboká, nebo mohou svatebním hostům zpestřit večerní zábavu minigolfem.

annie-spratt-6a3nqQ1YwBw-unsplash_edited.jpg
12.png
bottom of page